O nas

Eksperci od analizy genów

Jesteśmy nowoczesną firmą biotechnologiczną, obecną na rynku od 2014 roku. Nasze biura oraz  laboratoria mieszczą się w sercu Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Specjalizujemy się w analizie informacji genetycznej, skupiając się na zastosowaniach w medycynie, weterynarii oraz kluczowych sektorach przemysłu, takich jak produkcja żywności i farmaceutyka.

Naszą specjalnością jest opracowywanie testów diagnostycznych oraz zaawansowanych metod badawczych opartych na technice real-time PCR, wykorzystujących dane zapisane w sekwencji DNA.

Od identyfikacji mikroorganizmów do badań predyspozycji genetycznych

W naszym portfolio oferujemy zestawy diagnostyczne przeznaczone do identyfikacji mikroorganizmów niebezpiecznych dla życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt. Ponadto, w ofercie posiadamy zestawy przeznaczone do wykrywania patogennych drobnoustrojów w materiale różnego pochodzenia (kleszcze, linie komórkowe, żywność, produkty farmaceutyczne itp.).

Reagując na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne testy diagnostyczne, opracowaliśmy zestawy do analizy predyspozycji genetycznych oraz chorób genetycznych ludzi oraz zwierząt.

Aktualnie, dzięki wsparciu finansowemu z funduszy unijnych i we współpracy z Uniwersytetem Medycznym, prowadzimy prace nad opracowaniem panelowego testu diagnostycznego do oceny ryzyka zapadnięcia na chorobę Alzheimera i wdrożenia spersonalizowanej metody terapii farmakologicznej.

Certyfikat ISO
Top Firma
EFFP

Jakość Rzetelność Innowacyjność

W AMPLICON kładziemy nacisk na najwyższą jakość we wszystkich aspektach naszej działalności. Dążymy do zapewnienia klarowności i rzetelności w każdym etapie współpracy z naszymi klientami. Jesteśmy zobowiązani do nieustannego poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Nasza pasja do odkrywania nowych możliwości w analizie informacji genetycznej napędza nas do opracowywania nowoczesnych testów diagnostycznych i metod badawczych. 

Rozwiązania diagnostyczne na miarę Twoich potrzeb!

Skontaktuj się z nami i odkryj, jak nasze zestawy mogą zrewolucjonizować analizę genetyczną w Twojej firmie.

Scroll to Top